Česká verze English version

Ubytování

Chalupa U Bednářů je uzpůsobena pro zimní i letní rekreaci v klidném prostředí v těsné blízkosti turistických a lyžařských center Jeseníků.

K čistému prostředí jesenických hor se snažíme přispívat i my přátelským vztahem k životnímu prostředí. Třídíme odpad, k ohřevu teplé vody využíváme solární energii, topení probíhá spalováním dříví z místních zdrojů. Pomozte nám i Vy chránit neznečištěný kout naší přírody.

Chalupa U Bednářů se nachází v samotném podhůří Jeseníků v centrální části obce Rudná pod Pradědem, část Stará Rudná, v nadmořské výšce asi 650 m n.m. Obec je situována zhruba 10 km severozápadně od okresního města Bruntál, kraj Moravskoslezský. Přímo v obci je obchod smíšeným zbožím, otevřeno denně, 2 restaurační zařízení (bez možnosti stravování), kostel, jezdecká stáj Amír a další.

Jedná se o ubytování s kapacitou 8 - 9 osob ve dvou pokojích ( 4 a 5 osob). Každému pokoji přísluší vlastní koupelna a WC. Společná je kuchyňka pro možnost přípravy stravy (lednice, dvouplotýnková el. indukční deska, varná konvice, mikrovlnka, černé i bílé nádobí, sklo ap.) a společenský prostor s televizí, Wi-Fi připojení pro hosty zdarma. Je možné využít sauny.

Topení probíhá zcela automaticky bez nutnosti zásahu hostí, je možné si přitopit v krbových kamnech. Teplá voda je připravována automaticky bez nutnosti zásahu hostí. V areálu chalupy je možno zaparkovat až 4 auta. Celý areál je oplocen. V letních měsících můžete příjemně posedět u venkovního ohniště.

Těšíme se na Váš příjezd
Jana a Dalibor Bednářovi

Copyright © 2012 Chalupa u Bednářů | Programing by Webové studio Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS!   .